SZKOLENIE „ZAWÓD: TRENER”

Rola przedsiębiorcy i rola trenera mają ze sobą wiele wspólnego.

Trener przeprowadza analizę potrzeb szkoleniowych, przedsiębiorca – analizę potrzeb klienta. Trener przygotowuje program szkolenia, prezentację oraz materiały na szkolenie, przedsiębiorca – ogólnodostępny opis swojej oferty oraz indywidualne oferty sprzedażowe.

Trener wychodzi na scenę, gdzie naucza jako autorytet w zakresie przekazywanej wiedzy. Jednak sama wiedza z określonej dziedziny nie wystarcza. Musi być elastyczny, a jednocześnie trzymać się programu szkolenia. Musi szybko reagować na nieprzewidziane zdarzenia, a jednocześnie nie pozwalać, aby coś go rozpraszało. Musi być empatyczny i otwarty na uczestników, a jednocześnie stanowczy, co jest szczególnie przydatne w sytuacji spotkania na swojej trenerskiej drodze tak zwanego „trudnego uczestnika”.

Podobnie przedsiębiorca. Ma ofertę, w zakresie której jest specjalistą. Musi być otwarty na potrzeby klienta, a jednocześnie pamiętać jaki model biznesowy wybrał i się go trzymać. Musi być elastyczny i szybko reagować na różnego rodzaju kryzysy. Działać, gdy przychodzi ochota się poddać. I zdecydowanie również spotyka na swojej przedsiębiorczej drodze klientów typu „trudny”.

Jestem przedsiębiorcą, a zarazem czynnym certyfikowanym trenerem i z własnego doświadczenia wiem, jak wiele umiejętności trenerskich przydaje się w prowadzeniu firmy.


Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu?


  • – Stworzysz ankietę potrzeb szkoleniowych/klienta.
  • – Nauczysz się konstruować program szkoleniowy/ofertę sprzedażową.
  • – Dowiesz się jak wzbogacić prezentację, aby zachęcała, a nie odstraszała.
  • – Poznasz sposoby raczenia sobie z trudnym uczestnikiem/klientem.
  • – Wzmocnisz swoją pewność siebie.
  • – Poznasz metody radzenia sobie ze stresem związanym z wystąpieniami publicznymi.

Dla kogo?


Dla każdej przedsiębiorczej kobiety, która pragnie zdobyć wiedzę i umiejętności tworzenia i prezentowania treści, które sprzedają (produkty, usługi, wiedzę).


Szczegóły dotyczące szkolenia:


  • – Szkolenie odbędzie się we Wrocławiu i trwa 3 następujące po sobie dni (piątek – niedziela).
  • – Planowany termin szkolenia: 13-15.11.2020.
  • – Liczba osób w grupie: 15.
  • – W ramach szkolenia zapewniamy: trenera, salę, przerwy kawowe, materiały, dostęp do platformy online z dodatkowymi materiałami, 1 godzina konsultacji online po zakończonym szkoleniu.

Ile kosztuje udział w szkoleniu?


2 859,50 zł brutto

Masz również możliwość zakupu dostępu do nagrań szkolenia, które udostępnimy Ci na platformie online wraz z dodatkowymi materiałami po szkoleniu.

Jeśli dokonasz zakupu szkolenia w wersji online w przedsprzedaży do 30.06.2020 r., zapłacisz jedynie 990 zł brutto. Zakup dokonany po tym terminie, czyli od 0d 1.07.2020 r. będzie możliwy w cenie 2 859,50 zł brutto.

Może pomyślałaś właśnie „Ale jak to? Przecież nie ponosisz kosztów sali czy cateringu, więc dlaczego dostęp do nagrań jest w tej samej cenie, co szkolenie stacjonarne?”.

Zgadza się, nie ponoszę tych kosztów. Ale wiedzę, którą Ci przekażę podczas tego szkolenia w udostępnionym nagraniu, w dodatkowych materiałach online oraz w konsultacji, wyceniam na kwotę 2 859,50 zł i ma to związek z kosztami, które ponoszę, a których nie widać „gołym okiem”, czyli czasem jaki poświęciłam na zdobycie i doświadczanie tej wiedzy.

Dlaczego więc sprzedaję dostęp w przedsprzedaży za 990 zł? Ponieważ chcę tym samym podziękować Ci, że kupujesz coś czego jeszcze nie ma. A dlaczego ta cena obowiązuje tylko do 30.06. 2020 r.? Ponieważ od 1.07.2020 r. na platformie online będą już dostępne wszystkie materiały dodatkowe, jakie przygotowałam dla Ciebie w ramach tego szkolenia. A będzie tego sporo.