SZKOLENIE ONLINE KONKURENCYJNOŚĆ

Masz pomysł na nową usługę. Super. Jako świadoma przedsiębiorczymi, sprawdzasz więc rynek. O, nie ma czegoś takiego jeszcze. Zacierasz rączki i zabierasz się do pracy.

Działasz, działasz, działasz, zmieniasz, poprawiasz, działasz, działasz, działasz, zmienisz, poprawiasz. Jesteś już w połowie (choć skończyć mogłaś już 3 miesiące temu, ale nie mogłaś, bo przecież nie było jeszcze perfekcyjnie, czyż nie?), a tu nagle pach(!), podobny produkt wypuściła konkurencja.

Co robisz? Nic. I w tym cały problem.


Biorąc udział w szkoleniu „Konkurencyjność”:

  • – Wzmocnisz wiarę w siebie.
  • – Zamienisz odkładanie na działanie.
  • – Poznasz swoją przewagę konkurencyjną.
  • – Nauczysz się poprawnie definiować cele i planować ich realizację.
  • – Ułożysz indywidualną strategię działania.
  • – Dowiesz się, dlaczego konkurencja jest dobra i potrzebna.

Dostęp do szkolenia:

Szkolenie on-line dostępne będzie od 1.05.2020 r. na naszej platformie online.

Dostęp do szkolenia otrzymasz od razu po dokonaniu zakupu i zaksięgowaniu płatności.


Program szkolenia:

Szkolenie składa się z 4 modułów:

Moduł 1.

Co muszę wiedzieć o konkurencji, aby nie wypaść z gry?

Z tego modułu dowiesz się dlaczego konkurencja jest ważna dla Ciebie i Twojego biznesu oraz co musisz o niej wiedzieć, aby zaistnieć na rynku lub z niego nie wypaść.

Moduł 2.

Kiedy moja konkurencja jest faktycznie zagrożeniem?

Nie jest prawdą, że konkurencji należy się bać. I zakładam, że Ty również się jej nie boisz. Co najwyżej nie wierzysz wystarczająco mocno w siebie i w produkty lub usługi, które sprzedajesz. I właśnie ten brak wiary mylisz ze strachem. Czas na tym popracować.

Moduł 3.

Identyfikowanie przewagi konkurencyjnej.

Konkurencja jest, była i będzie. Nie ma co na ten temat dyskutować. Natomiast można dyskutować na temat tego, czy faktycznie skoro już coś na rynku istnieje, to moje działania nie mają sensu? Jasne, że mają sens. Konkurencja powinna Cię motywować, anie osłabiać, dlatego w module 3 popracujemy, aby tak właśnie było.

Moduł 4.

Indywidualna strategia działania.

Nie ma jednej strategii działania dla wszystkich. Gdyby tak było, klient dokonywałby zakupu u danego sprzedawcy w drodze losowania. Indywidualna strategia działania stanowi o Twojej przewadze. Będziesz kopią czy oryginałem? Będziesz podążała utartymi ścieżkami czy tworzyła nowe? Będziesz konkurowała czy współpracowała?


TWOJA INWESTYCJA:

Bezterminowy dostęp do szkolenia:

590 zł brutto

lub

Dostęp 6 lub 9 miesięcy do wszystkich kursów i szkoleń online:

od 738 zł brutto


Szkolenie dedykuję każdej kobiecie, która co najmniej raz w życiu poddała się w dążeniu do swojego celu, tylko dlatego, że ktoś mając podobny cel, wyprzedził ją w drodze do swojego celu.