SZKOLENIA STACJONARNE

Są takie szkolenia, które warto zaliczyć nawet jeśli ich zakres tematyczny dotyczy czegoś, w czym nie planujesz zrobić kariery. Są to szkolenia z tych tak zwanych „kompetencji miękkich”.

Być może słyszałaś o rozróżnieniu kompetencji na twarde i miękkie. Twarde kojarzone są z konkretną wiedzą i umiejętnościami, a miękkie z takim „nie wiadomo o co chodzi pitu pitu”. Radzę jednak zmienić nastawienie, bo wyniki najnowszych badań jednoznacznie wskazują, że to właśnie kompetencje miękkie są naszą przyszłością. Nie ma się co dziwić, w końcu to one pozwalają nam stać na czele zespołów, sprzedawać, komunikować się, konkurować z klasą, zarządzać swoimi emocjami, planować, organizować, itd.

Szkoleń, którymi warto byłoby się zainteresować jest naprawdę sporo, jednak w ramach projektu PJK wybrałam dla Ciebie trzy, które moim zdaniem są absolutnym must have każdej przedsiębiorczej kobiety.

Jako osoba, która stoi na czele własnej firmy, musisz szczególnie dbać o siebie, bo zależy od tego nie tylko byt Twój i Twojego biznesu, ale również ludzi z którymi współpracujesz (współpracowników, klientów, podwykonawców, partnerów biznesowych). Dodatkowo ponieważ prawdopodobnie sama rozkręcasz swój biznes, koniecznie musisz opanować sztukę komunikacji, marketingu i sprzedaży, bo zależy od tego czy będziesz miała czym, kim i dla kogo ten biznes rozkręcać.

SZKOLENIE „NOWY START.. CZAS START!”

Wzmocnij swoją samoocenę, popracuj nad komunikacją, odnajdź swój życiowy balans i naucz się poprawnie formułować cele, aby zwiększyć prawdopodobieństwo ich realizacji.

SZKOLENIE „ZAWÓD: TRENER”

Poznaj swojego klienta, naucz się tworzyć oferty sprzedażowe, wzmocnij pewność siebie podczas wystąpień publicznych, wykorzystaj stres na swoją korzyść.

SZKOLENIE „JAK ZAŁOŻYĆ I PROWADZIĆ BLOGA?”

Posłuchaj, co radzi w tym zakresie znana i uwielbiana przez kobiety Blogerka.

Szczegóły już wkrótce.