Pomysły na prezent świąteczny by Emi

Jestem ogromnym zwolennikiem praktycznych prezentów, a nie bibelotów, które gdzieś później zalegają po szafkach (może nawet często nierozpakowane lub nieużywane) . Dlatego chcę podsunąć Wam pomysły na prezenty, które mogą okazać sie przydatne także osobom, które chcecie obdarować.

Koszulka z napisem

Koszulka z napisem/motywem nawiązującym do pasji lub zainteresowań bliskiej osoby (w tym roku u mnie będzie nawiązująca do windsurfingu).
Koszulka to wygodny, praktyczny i ciekawy element garderoby, który może wywołać uśmiech na niejednej twarzy:) właśnie dzięki fajnej grafice.
Możesz znaleźć np. t shirty dla mamy i córki, dla super męża, super żony, itp. 

Kula śnieżna 

To może najmniej praktyczny prezent, ale za to jaki uroczy 🙂

Szczotka do masażu

Szczotka do masażu ciała na sucho – myślę, że obdarowana osoba będzie zadowolona z takiego prezentu, pod warunkiem że będzie używany;  Masaż taka szczotką świetnie ujędrnia skórę, poprawia ukrwienie i wygląd. Wiem co mówię, bo sama stosuję. 

Kula do kąpieli

Kula do kąpieli – najlepiej jakaś aromatyczna aby jeszcze bardziej mogła pomóc się zrelaksować np. po ciężkim dniu, czy tygodniu. Mała uwaga. Nie kupuj komuś kto ma w domu tylko prysznic ;).

Notes

Notes w pięknej oprawie. Może przydać się np. do prowadzenia dzienniczka żywieniowego ;). Jego wykorzystanie to oczywiście dowolność. Każdy może z nim zrobić co tylko zechce, tak tylko chciałam podpowiedzieć 😉

Miska

Piękna miska z przeznaczeniem np. na zdrowe śniadanie ( patrz owsianka :))

Filiżanka

Piękna filiżanka do herbaty, czy kawy. Polecilabym ręcznie malowaną, którą miałam przyjemność już parę razy zamawiać, ale niestety zostalo za mało czasu do Świąt żeby zdążyć z realizacją. Gdyby jednak ktoś chciał kontakt na przyszłość to mogę udostępnić.

Gadżet związany z aktywnością

Rzecz związana z ulubioną aktywnością fizyczną obdarowywanej osoby. Np dla osoby uprawiającej crossfit „szybka” skakanka lub owijki na nadgarstki. Za kolejną parę legginsów czy koszulki też pewnie obdarowująca/cy się nie pogniewa 🙂 

Gra planszowa

I na koniec może coś dla dzieci, bo sama mam dwójkę. Gra planszowa (ja polecam: Splendor, Dixit, Wsiąść do pociągu, Kakao, Kalambury). Gra planszowa to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną, dziećmi i naprawdę niezła zabawa. Czasem potrzeba trochę sprytu, kreatywności, czasem pojawia się nutka rywalizacji. Niektóre z nich wciągają i pochłaniają na parę godzin, ale czas spędzony z bliskimi jest bezcenny. 

Piłeczka sensoryczna

I jeszcze coś dla maluszków, bo i one choć maleńkie też lubią być obdarowywane. Polecam np. piłeczki sensoryczne. Mogą służyć jako gryzak, jako zabawka do kąpieli, będą też świetnie nadawały się do masażu bobasa. 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *