Aktywność fizyczna: sekcja zarządzana przez Karolinę Gaczyńską

Karolina Gaczyńska – trenerka personalna i instruktorka zajęć grupowych z kilkuletnim doświadczeniem. Utytułowana zawodniczka Trójboju Siłowego, w którym zdobyła tytuł Mistrzyni Polski, dostając powołanie do kadry narodowej.

Współpracuje zarówno z indywidualnymi klientami, jak i z grupami treningowymi, w obiektach na terenie Wrocławia oraz online. 

Pomaga głównie kobietom, zarówno tym które nie miały wcześniej do czynienia z treningiem, jak i tym, które chcą zyskać więcej sił do walki w swoich dyscyplinach sportu  (np.bieganie, motor, rower czy wspinaczka górska). 

Empatia, zrozumienie i wsparcie, tego może oczekiwać każdy podopieczny. Na równi idzie z tym doświadczenie oraz pasja, które nie tylko zmotywują do działania ale i pomogą nauczyć się dyscypliny treningowej oraz wykorzystania każdej aktywnej godziny w 100% .

Prywatnie miłośniczka górskich spacerów i dobrych kryminałów, ze zrównoważonym  i zdystansowanym podejściem do „FIT” świata.

Na zdrowie!

DO OGLĄDANIA

Siła jest kobietą!

Bransoletkę z powyższym hasłem, dostałam 2 lata temu w prezencie od moich podopiecznych z sali Fintess. Jak zawsze byłam przemile zaskoczona i wzruszona (straszna ze mnie beksa).  Cudowny gest od