KURS ONLINE ZNAJDŹ POMYSŁ NA BIZNES

Nie mam zamiaru zdradzać magicznej receptury ani nie sprzedam Ci „99 pomysłów na udany biznes”. Jeśli na to liczysz, to po szkoda Twojego czasu i pieniędzy na ten kurs.

Nie zrobie tego dlatego, ponieważ po pierwsze, nie widzę sensu takich rozwiązań.

Po drugie, zakładam, że zależy Ci na zbudowaniu świadomego, trwałego biznesu na lata, a nie na jednorazowej akcji zarobienia trochę grosza.

Z biznesem nieoderwanie związane są pieniądze. Jasna sprawa. Przecież, gdybyś chciała działać charytatywnie, to myślałabyś o własnej fundacji, a nie robieniu biznesu.

A jednak, jeśli Twoim działaniom miałby przyświecać wyłącznie jeden cel – pieniądze, to ja nie chcę przykładać do tego ręki. Przerobiłam już w swoim życiu fiksację na pieniądze. Ostatecznie miałam pieniądze i choć otoczona byłam przez ludzi, czułam się strasznie samotnie. Dlatego nie pomogę komuś popełniać moich błędów.

Wierzę, że możemy budować fajne, rozwijające się i przynoszące ogromne zyski biznesy, które oparte są nie tylko o pieniądze, ale również o nasze wartości.

Dlatego poszukiwanie pomysłu na własny biznes zachęcam zacząć od podróży w głąb siebie celem odkrycia drzemiącego wewnątrz nas potencjału. 

Brzmi abstrakcyjnie? Może i tak, ale zapewniam Cię, że warto taka podróż odbyć, a ja z chęcią przyjmę w niej rolę Twojego przewodnika.

Kurs dedykuję każdej kobiecie, która pragnie przeżyć życie z poczuciem celu i głębszego sensu, a swój biznes oprzeć o wyznawane w życiu wartości.


Co zyskasz, biorąc udział w kursie „Znajdź pomysł na biznes”?

  • – Odkryjesz w czym jesteś naprawdę dobra i sprawdzisz czy da się na tym zarobić.
  • – Znajdziesz pomysł na biznes oparty o wyznawane przez Ciebie życiowe wartości
  • – Ułożysz wstępny plan swojego przyszłego biznesu.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM I DOSTĘP DO KURSU:

Kurs on-line odbędzie się na żywo. Jednak jeśli nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, nic straconego. Dostaniesz dostęp do platformy online, gdzie znajdziesz cały materiał z kursu.

Kurs podzielony jest na 4 moduły, każdy trwający 2 godziny. Moduły odbędą się dzień po dniu.

MODUŁ 1.

Spotkanie online „na żywo”. Start godz. 18:00.

Dowiesz się dlaczego warto budować biznes w oparciu o swoje zdolności i umiejętności oraz jakie korzyści niesie za sobą biznes oparty o życiowe wartości? Poznasz przykłady biznesów zbudowanych w oparciu o wyznawane wartości. Szczegółowo omówimy ćwiczenia, które dla Ciebie przygotowałam, a których celem jest odkrycie Twojego potencjału na podstawie którego zaczniesz poszukiwania pomysłu na biznes.

MODUŁ 2.

Spotkanie online „na żywo”. Start godz. 18:00.

Na sesji pytań i odpowiedzi przedstawię najczęściej powtarzające się pytania dotyczące ćwiczeń z modułu 1 (o ile takie będą). Omówię również przykładowe wyniki wykonanych ćwiczeń (na przykładzie moim lub kursantek, które wyrażą taką chęć).

MODUŁ 3.

Spotkanie online „na żywo”. Start godz. 18:00.

Ponieważ mamy już pomysł, to czas sprawdzić czy da się na tym coś zarobić. Bo choć pieniądze nie są jedynym celem biznesu, to jednak biznes musi być dochodowy. Pokażę Ci jak wykonać analizę opłacalności inwestycji oraz jak ułożyć strategię jej realizacji .

MODUŁ 4.

Spotkanie online „na żywo”. Start godz. 18:00.

Wspólnie ułożymy plan Twojego przyszłego biznesu, a Tobie pozostanie już tylko jedno – wdrożyć ten plan w życie.


W RAMACH KURSU OTRZYMUJESZ:

  • – udział w kursie na „żywo” (opcja niedostępna dla osób, które zakupiły dostęp 6 lub 9 miesięcy do platformy online),
  • – dostęp do nagrań ze spotkań on-line (nagrania spotkań z partnerem są waszą indywidualną decyzją),
  • – materiały w formie prezentacji,
  • – narzędzia do pracy z partnerem,
  • – indywidualne wsparcie mailowe (opcja niedostępna dla osób, które zakupiły dostęp 6 lub 9 miesięcy do platformy online).

TWOJA INWESTYCJA:

Udział w kursie online „na żywo” oraz dostęp do nagrań po każdym zakończonym module:

440 zł brutto

Uwaga: tylko 10 miejsc

lub

Dostęp 6 lub 9 miesięcy do wszystkich kursów i szkoleń online:

od 738 zł brutto


TERMIN REALIZACJI:

Kurs odbędzie się w dn. 25-28.05.2020 r.