KURS ONLINE ODKRYJ SWOJE „DLACZEGO?”

Dopiero niedawno odkryłam, że nie istnieje jedna dla wszystkich definicja biznesu, szczęścia, spokoju, spełnienia, sukcesu. I doszło do mnie, że żyłam według definicji mi narzuconych. Od dłuższego czasu wiedziałam, że coś „nie gra”, nie wiedziałam jednak co.

Kazano mi ciężko pracować, bo tylko wtedy mogłam się czegokolwiek w życiu dorobić. Z mężem miałam być aż do śmierci, bo przecież na tym polega miłość. Czekałam, co przyniesie mi los, bo przecież co ma być, to będzie. Nie wychylałam się, bo nie wypada.

Więc skoro to ktoś ustalał zasady według których żyłam, to czy było to moje życie?

Przez większość życia wiedziałam, CO mam robić. Czasami wiedziałam, JAK to zrobić (zresztą nawet jak nie wiedziałam, to pytałam tych, którzy wiedzieli). Ale za cholerę nie wiedziałam DLACZEGO to robię.

Gdy sobie to uświadomiłam, poczułam jakbym obudziła się z długiego snu. Choć muszę Ci się przyznać, że nie była to praca samodzielna. Pewnych rzeczy nie chciałam wiedzieć i widzieć. I zdecydowanie życie bez głębszego sensu, z dnia na dzień, bez refleksji, bez zastanowienia, od rana do wieczora, bezmyślna realizacja zleconych zadań, do takich rzeczy należało.

Zaczęłam poszukiwania nad sensem życia.

„Co chcę po sobie zostawić?”, pytałam. Dlaczego to jest dla mnie takie ważne? Do czego mnie to przybliża? I to właśnie w czasie tych poszukiwań trafiłam na książkę Simona Sinka „Zaczynaj od dlaczego”. Przeczytałam opis na książce i zamarłam. On mówi do mnie!

Każdy człowiek i każda organizacja mogą wyjaśnić, co robią. Niektórzy z nas potrafią pokazać, czym różnią się od innych. Jednak tylko nieliczni są w stanie jasno wyartykułować, dlaczego robią, to co robią. Dlaczego nie ma nic wspólnego z finansami i zyskami. Dlaczego jest tym, co inspiruje Ciebie i Twoje otoczenie.

Postanowiłam więc zacząć od odkrycia swojego „dlaczego?” i odbyć podróż do przeszłości, by budować lepszą przyszłość.

Efekt jest taki, że dziś jestem zupełnie inną osobą niż kilka lat temu. Definiuję życie po swojemu i z całą pewnością stwierdzam, że jestem szczęśliwa. A jeśli i Ty chcesz tego doświadczyć, zapraszam Cię do kursu online ODKRYJ SWOJE „DLACZEGO?”.

Kurs dedykuję każdej kobiecie, która pragnie przeżyć życie z poczuciem celu i głębszego sensu, a swój biznes oprzeć o wyznawane w życiu wartości.


DZIĘKI ODKRYCIU SWOJEGO INDYWIDUALNEGO „DLACZEGO?”:

  • – Zrozumiesz, co tak naprawdę motywuje Cię do działania,
  • – Zmieni się Twój sposób komunikowania z otoczeniem,
  • – Obierzesz odpowiedni i zgodny ze sobą kierunek życia i przyszłego biznesu.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM I DOSTĘP DO KURSU:

Kurs on-line odbędzie się na żywo. Jednak jeśli nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, nic straconego. Dostaniesz dostęp do platformy online, gdzie znajdziesz cały materiał z kursu.

Kurs podzielony jest na 5 modułów, każdy trwający 2 godziny. Moduły odbędą się dzień po dniu.

MODUŁ 1.

Spotkanie online „na żywo”. Start godz. 18:00.

Porozmawiamy o potędze odkrycia swojego „dlaczego?”. Poznasz przykłady znanych ludzi, którzy głośno mówią o swoim „dlaczego?” oraz ludzi, którzy zupełnie o „dlaczego?” nie wspominają i sama przekonasz się, jakie niesie to za sobą korzyści. W module tym omówimy również proces odkrywania swojego „dlaczego?”.

MODUŁ 2.

Spotkanie online „na żywo”. Start godz. 18:00.

Nastąpi podział na podgrupy (2 osoby w podgrupie). Przygotujesz się do pracy w podgrupie. Dowiesz się, jak partnerować w procesie odkrywania indywidualnego „dlaczego?” swojego partnera z podgrupy.

MODUŁ 3.

Spotkanie online z partnerem. Godzina do ustalenia indywidualnie z partnerem.

To czas pracy indywidualnej z Twoim partnerem z podgrupy nad odkryciem „dlaczego?”.

MODUŁ 4.

Spotkanie online z partnerem. Godzina do ustalenia indywidualnie z partnerem.

To czas pracy indywidualnej z Twoim partnerem z podgrupy nad odkryciem „dlaczego?”.

MODUŁ 5.

Spotkanie online „na żywo”. Start godz. 18:00.

Omówienie wyników pracy w parach. Wnioski z odkrytych indywidualnych „dlaczego?”. Omówienie sposobów wykorzystania zdobytej wiedzy. Zakończenie kursu.


W RAMACH KURSU OTRZYMUJESZ:

  • – udział w kursie na „żywo” (opcja niedostępna dla osób, które zakupiły dostęp 6 lub 9 miesięcy do platformy online),
  • – dostęp do nagrań ze spotkań on-line (nagrania spotkań z partnerem są waszą indywidualną decyzją),
  • – materiały w formie prezentacji,
  • – narzędzia do pracy z partnerem,
  • – indywidualne wsparcie mailowe (opcja niedostępna dla osób, które zakupiły dostęp 6 lub 9 miesięcy do platformy online).

TWOJA INWESTYCJA:

Udział w kursie online „na żywo” oraz dostęp do nagrań po każdym zakończonym module:

440 zł brutto

Uwaga: tylko 10 miejsc

lub

Dostęp 6 lub 9 miesięcy do wszystkich kursów i szkoleń online:

od 738 zł brutto


TERMIN REALIZACJI:

Kurs odbędzie się w dn. 20-24.04.2020 r.