Mówią, że możesz być kim chcesz i osiągnąć, co tylko chcesz, ale nie mówią, że tylko wtedy, kiedy dobrze wiesz, co robić!​

Stwórz swój Indywidualny Plan Rozwoju i Działania i dowiedz się, co robić, by stać się kim chcesz i osiągać, co tylko chcesz!​

Nawet jeśli nie masz pomysłu, co mogłabyś i co chciałabyś robić w swoim życiu, po tym kursie będziesz dokładnie wiedziała w którym kierunku iść!

Dostęp do wiedzy nigdy nie był prostszy, prawda?

W ciągu kilku sekund znajdziesz w sieci co najmniej kilka propozycji ofert interesujących Cię kursów lub/i szkoleń, które obiecują gwarancję sukcesu. Kupujesz więc kolejny kurs, jednak nadal nic się nie zmienia. Masz poczucie stania w miejscu, podczas, gdy wszyscy wokół gnają do przodu.

Pytasz:

Dlaczego innym wychodzi, a Tobie nie? Dlaczego oni wiedzą, co chcą robić i to robą, a Ty wciąż szukasz? Dlaczego Zocha jest tak dobrze zorganizowana, a Ty wciąż musisz wybierać pomiędzy pracą a rodziną? Dlaczego Krycha kupiła kolejny samochód, choć biznes ma zaledwie od pół roku, a Ty nie możesz doprosić się o 200 zł podwyżki w firmie, w której pracujesz już od 5 lat? Jak Ance udało się dostać tak fantastyczną pracę, choć nawet nie planowała zmiany tej dotychczasowej?

Dlaczego tak jest? Dlaczego w Twoim życiu nie dzieje się tak jakbyś tego chciała? Dlaczego nic się nie zmienia, pomimo, że co chwilę robisz jakiś nowe szkolenie lub kurs, by jeszcze lepiej zarządzać, jeszcze lepiej motywować, jeszcze lepiej zarabiać, jeszcze lepiej działać, jeszcze więcej osiągać?

Dlatego, że na nic Ci kolejny kurs czy szkolenie, jeśli nie masz planu na to, co dalej z tą wiedzą zrobić i jak ją wykorzystać!

Zocha jest dobrze zorganizowana, bo wie, co jest dla niej ważne i uwzględnia to w swoim codziennym życiu.

Krycha kupiła samochód, bo zaczynając swój biznes jasno określiła, ile chce zarabiać i opracowała strategię działania, która realizuje jej cele finansowe.

Anka dostała fantastyczną pracę, bo wyspecjalizowała się swojej dziedzinie i każdy w branży wie, że jest w tym najlepsza, więc przebiera w ofertach pracy.

Wiesz co jeszcze łączy Zochę, Krychę i Ankę oprócz tego, że mają wszystko to co Ty chciałabyś mieć, ale Ci brak? Działają! A każda z nich działa według swojego indywidualnego planu.

Jeżeli więc nie chcesz narażać się na kolejny niepotrzebny wydatek na kursy i szkolenia z których i tak nie skorzystasz, jeśli chcesz przestać porównywać się z innymi, jeśli chcesz odnaleźć swoją drogę zawodową i robić w życiu to co lubisz, a nie to co musisz, jeśli chcesz, by i Tobie „wychodziło”, to możesz stworzyć dostosowany pod siebie Indywidualny Plan Rozwoju i Działania, dzięki któremu skupisz się w życiu wyłącznie na tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i co pozwoli Ci gnać do przodu!

Biorąc udział w kursie „Mój Indywidualny Plan” w mniej niż 2 MIESIĄCE, opracujesz swój Indywidualny Plan, który pomoże Ci pewnym krokiem ruszyć przed siebie!

Oto, co Indywidualny Plan Rozwoju i Działania zrobi dla Ciebie:​

Poznaj mój autorski indywidualny schemat działania i osiągania

SYSTEM EFEKT

dzięki któremu stworzysz idealnie do siebie dopasowany Plan Rozwoju i Działania, który pomoże Ci w końcu ruszyć z miejsca!​

Emocje. Zaczniesz od przyjrzenia się swoim emocjom i zidentyfikujesz wewnętrzne blokady. Co powoduje, że nie działasz, co czujesz w związku z obecną sytuacją, dlaczego potrzebujesz zmiany? 

Fakty. Następnie weźmiesz pod uwagę fakty. Zbierzesz w jednym miejscu wszystkie dostępne zasoby, po to by w 4 kroku je wykorzystać.

Eliminacja. To, że masz problemy z działaniem już wiesz, ale czy wiesz, co jest tego przyczyną? Na tym etapie przyjrzysz się temu, co Cię ogranicza i… pozbędziesz się tego!

Kierunek. Wykorzystasz wiedzę, którą zebrałaś w poprzednich krokach i na jej podstawie obierzesz odpowiedni dla siebie, i przede wszystkim, zgodny ze sobą, kierunek działania!

Transformacja. Wystarczy mikrokrok każdego dnia, a efekty naprawdę Cię zaskoczą!

Łatwy proces nauki i wdrażania wiedzy

5 MODUŁÓW

Kurs składa się z 5 tematycznych modułów. Na każdym z nich poznasz w skupieniu ważne aspekty i zrozumiesz, jak to zastosować.

ZADANIA DO WYKONANIA

W każdym module otrzymasz listę ćwiczeń, które musisz wykonać przed kolejnym modułem, aby już w trakcie kursu pracować nad stworzeniem Indywidualnego Planu.

BONUS: SESJA Q&A

Dodatkowe sesje pytań i odpowiedzi to czas na uzupełnienie wiedzy i dzielenie się swoimi doświadczeniami po pierwszych wykonanych zadaniach. Odpowiem Ci na każde pytanie, na które będę znała odpowiedź.

Czego nauczysz się, co odkryjesz i co stworzysz podczas pracy z kursem:

POWITANIE I WSTĘP

We wstępie pracy z kursem określisz nad czym chcesz popracować (np. poprawa relacji, awans w pracy, własna firma, nowy zawód, zwiększenie dochodów) i co dokładnie chcesz zmienić (uzupełnienie kompetencji, rozwój biznesu, przebranżowienie, stworzenie dodatkowego źródła przychodu, itp.) w swoim życiu. Sprawdzisz swój poziom motywacji i popracujesz nad jej wzmocnieniem. Dowiesz się, co wpływa na realizację założonych celów oraz poznasz sposoby na zwiększenie prawdopodobieństwa wytrwania w dążeniu do ich realizacji.

Moduł 1. DIAGNOZA

Aby wiedzieć, jak długo zajmie dojście do punktu B i którą drogę najlepiej wybrać, trzeba wiedzieć skąd się startuje. W module 1 określisz punkt startu – punkt A, identyfikując stan obecny w swoim życiu. Dzięki temu dowiesz się, co dokładnie trzeba zmienić. Następnie określisz, co chcesz zmienić i dlaczego. Przyjrzysz się swoim przekonaniom, określisz role, które przyjmujesz w codziennym życiu oraz odkryjesz swoje życiowe wartości (ale nie te deklarowane).

Moduł 2. WIZJA

W module 2 określisz, jak chciałabyś, aby wyglądało Twoje życie w najbliższej przyszłości, a także ocenisz wykonalność tej wizji oraz zgodność z życiową misją. Jeśli jeszcze nie wyznaczyłaś swojej misji, to zrobisz to właśnie w tym module. Określisz również wstępne cele oraz plan działania. Uświadomisz sobie, co się stanie, jeśli dalej będziesz tkwiła w sytuacji, w której obecnie jesteś.

Moduł 3. ZASOBY I OGRANICZENIA

W module 3 poznasz rodzaje zasobów i możliwych ograniczeń, odkryjesz swój potencjał, jego blaski i cienie oraz zidentyfikujesz swoje mocne i słabe strony. Dowiesz się również, co Cię może wspierać w realizacji założonego planu, a co przeszkadzać, ale przede wszystkim, jak to wykorzystać.

Moduł 4. POMYSŁY I ROZWIĄZANIA

W module 4 dowiesz się, jak w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę o sobie.

Wygenerujesz pomysły i rozwiązania, które będziesz mogła wykorzystać w planowaniu ścieżki rozwoju i działania. Określisz odbiorców tych pomysłów, czyli grupę docelową, zrobisz mapę empatii oraz zidentyfikujesz szanse i zagrożenia płynące z otoczenia, mogące zagrażać urzeczywistnieniu tych pomysłów.

Moduł 5. PLAN

W module 5 nauczysz się, jak poprawnie definiować cele, aby zwiększyć prawdopodobieństwo ich realizacji. Zrozumiesz różnicę pomiędzy celami, a zadaniami, co wykorzystasz w procesie planowania. Poznasz sprawdzoną strategię planowania przyszłości oraz opracujesz swój pierwszy Indywidualny Plan Rozwoju i Działania! Nauczysz się również podstaw pracy z tablicą Kanban, co przyda Ci się podczas wdrażania planu w życie.

Co zyskasz biorąc udział w kursie?​

Mam dla Ciebie również ekstra bonusy!

BONUS 1

Nagrania z 5 sesji Q&A

Nagrania z 5 sesji Q&A na wypadek, gdybyś nie mogła być z nami online “na żywo”. Przed każdą sesją otrzymasz ode mnie specjalny formularz, w którym będziesz mogła zadać swoje pytania do kursu. Tym samym nawet jeśli nie będziesz mogła być obecna na sesji, otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie!

Wartość: 2 500 zł

BONUS 2

Bilet na szkolenie online „Nowy Start.. Czas Start!” 5-6.12.2020

Bilet na konferencję rozwojową ambasadorek projektu „Przedsiębiorczość jest kobietą”, która odbędzie się w dnia 5-6.12.2020 r.

Bilet uprawnia do udziału w wybranym warsztacie online.

Wartość: 430,50 zł

BONUS 3

Szablon biznesplanu

Szablon biznesplanu, który pomoże Ci się przygotować do założenia i prowadzenia własnego biznesu.

Wartość: 300 zł

BONUS 4

Tutorial pracy z aplikacją Trello

Tutorial pracy z aplikacją Trello metodą tablicy Kanban (w zakresie tematu kursu), dzięki czemu zamienisz planowanie na działanie.

Wartość: 150 zł

Oto co otrzymujesz w ramach kursu “Mój Indywidualny Plan”:

oraz 4 bonusy:

Wartość kursu online: 599 zł

Łączna wartość bonusów: 2 950 zł

RAZEM: 3549 zł

TWOJA INWESTYCJA TERAZ: 599 ZŁ

Tylko teraz oszczędzasz: 2 950 zł 

Po kliknięciu w przycisk, przejdziesz do strony z formularzem płatności.