KONFERENCJA ONLINE

Weź udział w konferencji online „NOWY START. CZAS START!” i zdobądź wiedzę i umiejętności, które wspomogą Twój biznes.

A ponieważ mowa o poważnych rzeczach (biznes, pieniądze, inwestycje, rozwój), to żeby nie było ZBYT poważnie, po zaliczeniu wszystkich warsztatów planowanych w ramach konferencji, otrzymasz jedyny w swoim rodzaju (i pewnie również jedyny taki w Polsce) certyfikat potwierdzający Twoją GOTOWOŚĆ DO STARTU!

6 grudnia 2019 r. we Wrocławiu odbyło się szkolenia o nazwie „Nowy Start.. czas Start!” (dowiedz się więcej) i to właśnie to wydarzenie spowodowało, że postanowiliśmy przenieść się do sieci.

Materiału było sporo, a wszystko było na tyle ciekawe, że trudno byłoby podjąć decyzję z czego należy zrezygnować w kolejnej edycji szkolenia. Burza mózgów przyniosła wspaniałe rozwiązanie – konferencja online! W końcu mamy XXI wiek, czyż nie?

A skoro już padło na sieć, to po co się ograniczać do jednego prelegenta, kiedy można uczyć się od wielu! I po co ograniczać się do jednego dnia i własnych notatek, jeśli można mieć dostęp do wszystkich nagrań i to przez cały rok!


Czym jest konferencja online?


Konferencja online jest zbiorem prelekcji online o tematyce biznesowej oraz „okołobiznesowej” wspomagającej start lub rozwój Twojego biznesu.


Czym taka konferencja różni się od konferencji offline?


Przede wszystkim większą wygodą i niższym kosztami.

Możesz uczestniczyć w wybranych prelekcjach online „na żywo”, ale możesz również wybrać inny termin na odsłuchanie materiału, gdyż dostęp do wszystkich prelekcji otrzymujesz aż na 365 dni. Gdyby więc podczas konferencji wyskoczyła Ci jakaś nieoczekiwana sprawa do załatwienia, nic nie tracisz. Po zakończonej konferencji otrzymujesz dostęp do nagrań.

Nie musisz również wybierać zaledwie kilku prelekcji w których weźmiesz udział (bo przecież nie rozdwoisz się, prawda?), bo otrzymujesz dostęp do wszystkich z nich.

Ponieważ konferencja odbywa się w sieci, nie ponosisz dodatkowych kosztów z nią związanych, takich jak noclegi, wyżywienie oraz dojazd na konferencję.


O czym będzie konferencja?


Trudno było wybrać, ale mamy to! Szczegóły już wkrótce.


Dlaczego warto wziąć udział w konferencji ?


A dlaczego by nie?