GRUPY MASTERMIND


Czym jest Grupa Mastermind (MM)?


Grupa Mastermind to grupa od 3 do 7 osób, które spotykają się regularnie celem dawania sobie wzajemnego wsparcia, motywacji do działania i inspiracji.

Mastermind jest narzędziem najchętniej i najczęściej stosowanym przez przedsiębiorców, gdyż jego nadrzędnym celem jest rozwój.


Dlaczego warto dołączyć do Grupy Mastermind?


 • Ciekawe wyzwania (które sama sobie zakładasz) oraz obowiązek rozliczania się z nich. A wiadomo, że nic nie działa bardziej motywująco niż publiczna deklaracja.
 • Współpraca. Już niejednokrotnie z Grupy Mastermind powstały ciekawe wspólne projekty, a czasem nawet i wspólne biznesy. Nic w tym dziwnego, bo uczestniczki Grup MM spędzają tyle czasu wspólnie, że się zaprzyjaźniają. Dodatkowo, skoro ich drogi się skrzyżowały w Grupie MM, to z pewnością kierują się w życiu co najmniej jedną wspólną wartością – ROZWOJEM.
 • Wzajemna promocja. W Grupie MM panuje kilka zasad, które trzeba bezwzględnie przestrzegać (m.in. zaufanie, otwartość, szczerość), a wśród najważniejszych jest zasada DOBRYCH INTENCJI. Jeśli więc uważasz, że produkty i usługi uczestniczek Grupy MM są warte polecenia (bo jeśli by nie były, to byś jej to powiedziała, prawda?), to je polecasz. Pamiętaj, że w grupie możemy osiągnąć więcej niż w pojedynkę.
 • Poznanie terenów nieznanych. Ten element Grup MM podoba mi się najbardziej. Coś co dla Ciebie jest nowością, dla kogoś innego jest codziennością. Zamiast uczyć się czegoś od podstaw, możesz czerpać wiedzę z doświadczenia innych ludzi.
 • Kontakty biznesowe. Grupa MM, to również networking, z którego z pewnością warto korzystać.

Kto może tworzyć Grupy Mastermind?


Grupę powinny tworzyć osoby o podobnym poziomie rozwoju swojego biznesu (choć nie jest to wymóg konieczny, bo grupy często tworzą się przy realizacji nowych projektów lub planów projektowych), poważnie podchodzące do swoich zobowiązań (chodzi o cykliczność spotkań i realizację ustalonych wyzwań, planów i celów), nie bojące się działać ostro i mierzyć wysoko (czym wyżej tym lepiej, choć oczywiście w granicach rozsądku).

Najlepiej, aby w skład Grupy Mastermind wchodzili przedsiębiorcy o podobnych zainteresowaniach, ale działający w różnych branżach, dzięki czemu zyskasz możliwość wykorzystania w swojej branży rozwiązań działających w innych branżach.


Moja rola w Grupie Mastermind, czyli jakie wsparcie otrzymasz ode mnie?


W prowadzonych przeze mnie Grupach MM przyjmuję rolę Moderatora. Prowadzę całe spotkanie, pilnuję czasu i struktury spotkania, a koniec (ostatnie 20 minut), o ile wyrazisz taką chęć, udzielę Ci porady na forum Grupy w zakresie poruszonych przez Ciebie na spotkaniu zagadnień (5 minut na każdą osobę).


Co trzeba zrobić, aby dołączyć do grupy?


Jeśli jesteś zainteresowana udziałem w Grupie Mastermind, napisz do mnie na adres dp@przedsiebiorczoscjestkobieta.pl. W temacie maila wpisz Grupa Mastermind, a w treści opisz w kilku zdaniach, czym się zajmujesz, jaki biznes prowadzisz oraz jakiego wsparcia oczekujesz od grupy? W odpowiedzi otrzymasz ode mnie krótką ankietę. Po jej wypełnieniu i odesłaniu do mnie, skontaktuję się z Tobą celem ustalenia szczegółów.


Szczegóły dotyczące spotkań:


 • Liczba uczestniczek: 4 + Moderator
 • Ilość: 4-6 spotkań
 • Częstotliwość: 1 spotkanie w tygodniu lub na 2 tygodnie
 • Czas trwania 1 spotkania: do 2 godzin
 • Forma: ONLINE z użyciem aplikacji Skype, Zoom lub Messenger (lub innej ustalonej wspólnie)
 • Termin: wtorki lub środy, godz. 10:00 lub 19:00.

Ile kosztuje udział w Grupie Mastermind?


4 spotkania, 1 spotkanie/tydzień – koszt całkowity 499 zł za osobę

4 spotkania, 1 spotkanie/2 tygodnie + 4 indywidualne konsultacje (1 konsultacje = 1 godzina zegarowa) pomiędzy spotkaniami – koszt całkowity 1099 zł za osobę

6 spotkań, 1 spotkanie/tydzień – koszt całkowity 659 zł za osobę

6 spotkań, 1 spotkanie/2 tygodnie + 6 indywidualne konsultacje (1 konsultacje = 1 godzina zegarowa) pomiędzy spotkaniami – koszt całkowity 1439 zł za osobę

Uwaga: Konsultacja nie oznacza tego samego, co doradztwo indywidualne. Na konsultacji, omawiamy konkretny problem lub pytanie. Zaletą takiej konsultacji jest szybkie rozwiązanie. Szybkie nie oznacza jednak, że będzie to rozwiązanie najlepsze. Jeśli więc zależy Ci na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań oraz na zdobyciu umiejętności samodzielnego radzenia sobie z problemem, to indywidualne doradztwo będzie lepszym rozwiązaniem.