DORADZTWO ONLINE

Jak dla mnie, kursy i szkolenia online mają tylko jedną wadę – nie ma w nich typowej interakcji, którą dostajemy na spotkaniach offline. Mamy trenera, który dzieli się swoją wiedzą i mamy uczestników, którzy są odpowiedzialni za to, aby przyswojoną teorię wdrożyć w życie.

Przyznaj się jednak, ile razy zdarzyło Ci się wykupić kurs online i o nim zapomnieć? Albo może nawet przerobiłaś, ale zupełnie nie wiedziałaś, co ze zdobytą wiedzą zrobić, więc odstawiłaś go na półkę? Jeśli jesteś więc „wiedzowym zakupoholikiem”, tzn. kupujesz różnego rodzaju kursy i szkolenia online, z których ostatecznie nie korzystasz, to czas na zmiany.

Kolejny kurs online nie rozwiąże Twoich problemów, chyba, że byłby to poradnikowy kurs online „jak przestać kupować kursy online?”. Choć i tutaj widzę pewne zagrożenie, bo musiałabyś najpierw go przecież ukończyć.

Co jednak zrobić, gdy potrzebujesz znaleźć rozwiązanie na dręczący Cię problem, a sama nie masz wiedzy i doświadczenia z danego zakresu? Przestań przepłacać, skorzystaj z doradztwa online i działaj.

DORADZTWO INDYWIDUALNE

Cena od 349 zł netto

GRUPY MASTERMIND

Cena od 499 zł netto/osoba

Spojrzałaś na cenę powyższych usług i pomyślałaś „Jakie przestań przepłacać?! Przecież kurs wychodzi taniej, a trwa o wiele dłużej!”?

Masz rację. Jeśli przerobisz kurs, przyswoisz i zastosujesz w życiu zawartą w nim wiedzę, to takie doradztwo może się wydawać mniej „opłacalne”. Jednak jeśli nie należysz do tych kilku procent populacji, którzy po zakupie kursu online postępują zgodnie z zasadą PPZZ (Poznaj, Przyswój, Zrozum, Zastosuj), to mam dla Ciebie zadanie.

Spisz w jednym miejscu wszystkie zakupione przez Ciebie materiały online (kursy, szkolenia, webinary, ebooki, itp.). Przy każdym punkcie z listy dopisz, czego dany materiał miał Cię nauczyć/jaki problem rozwiązać oraz napisz TAK lub NIE, w zależności od tego czy skorzystałaś z materiału i rozwiązałaś dany problem czy może jednak było inaczej.

Przy każdym NIE, dopisz cenę zakupu danego materiału i zsumuj kwoty. Otrzymasz kwotę, którą do tej pory wydałaś na wiedzę z której nie skorzystałaś. Ile miałabyś w tej cenie godzin doradztwa indywidualnego lub w ilu grupach mastermind mogłabyś wziąć udział?

Zwróć proszę jeszcze uwagę na jedną rzecz. Pieniądze, to nie jedyny zasób, który tracisz inwestując je w coś, z czego ostatecznie nie korzystasz. Tracisz również czas. Jak daleko w realizacji swoich celów byłabyś już dzisiaj, gdybyś zamiast szukać samodzielnie rozwiązań, skorzystała z pomocy kogoś, kto je zna?