DORADZTWO INDYWIDUALNE


Na czym polega doradztwo indywidualne?


Doradztwo indywidualne to usługa z zakresu doradztwa biznesowego. Polega na naszej wspólnej pracy nad wyzwaniem przed którym stoisz/problemem, który chcesz rozwiązać. Twoim zadaniem jest dostarczyć fakty, czyli przedstawić stan obecny, a moim, przeprowadzić analizę tego stanu i wskazać możliwe rozwiązania. Zyskujesz jednak coś więcej niż poradę. Ponieważ pracujemy wspólnie, zyskujesz umiejętność rozwiązania podobnego problemu w przyszłości.

Doradztwo indywidualne ONLINE odbywa się z użyciem aplikacji Skype, Zoom lub Messenger (lub innej ustalonej wspólnie) w umówionym przez nas dniu i godzinie.


W czym mogę Ci pomóc?


Choć poniższa lista nie wyczerpuje wszystkich możliwości, to z pewnością zawiera tematy w których, z uwagi na wykształcenie i doświadczenie, czuję się jak ryba w wodzie.

Pomogę Ci:

 • – Odkryć pomysł na biznes oparty na posiadanych zasobach i zgodny z wyznawanymi przez Ciebie wartościami. 
 • – Ocenić Twój biznesplan lub podpowiem jak stworzyć wzorcowy dokument, który będzie realnym planem Twojego biznesu.
 • – Dobrać odpowiednie modele biznesowe.
 • – Sprawdzić opłacalność inwestycji oraz zaplanować wdrożenie przedsięwzięcia w życie.
 • – Odkryć wizję, misję i wartości, a następnie na ich podstawie stworzyć idealną ofertę Twoich produktów lub usług.
 • – Zaplanować cele do zrealizowania i systematycznie monitorować ich postępy.
 • – Określić profil Twojego idealnego klient.
 • – Wejść na rynek zamówień publicznych.


Moje wykształcenie | doświadczenie | ukończone kursy i szkolenia:


Od blisko 10 lat pomagam mikroprzedsiębiorcom w pozyskaniu zamówień publicznych, od momentu złożenia oferty, aż po jej korzystną egzekucję. Od ponad 5 lat prowadzę firmę doradczo-szkoleniową, która dzięki odpowiedniemu zarządzaniu oraz ciągłemu doskonaleniu systematycznie z roku na rok zwiększa swoje przychody. Od ponad 4 lat skutecznie doradzam w rozpoczęciu, prowadzeniu i rozwoju biznesu polskim przedsiębiorcom.

Moje doświadczenie to:

 • ponad 5000 godzin zrealizowanego indywidualnego doradztwa biznesowego
 • ponad 5000 godzin spędzonych na sali szkoleniowej jako trener
 • blisko 10 lat aktywnego doradztwa przy pozyskaniu i realizacji zamówień publicznych (zarówno po stronie Wykonawców, jak i Zamawiających)
 • ponad 500 godzin rocznie na salach szkoleniowych w roli słuchacza

Moje wykształcenie to:

 • studia licencjackie i magisterskie na kierunku Matematyka (specjalizacje Matematyka finansowa i Matematyka stosowana),
 • podyplomowe studia na kierunku Prawo Zamówień Publicznych
 • podyplomowe studia na kierunku Master of Business Administration (w trakcie)

Najważniejsze kursy i szkolenia które ukończyłam: Akademia akredytowany coach ICF, Trener i coach biznesu, Radical Negotiator™ Intensive, warsztaty twardych negocjacji, NASM™ Selling, warsztat efektywnej sprzedaży, Psychologia Social Mediów, Psychologia Szczęścia, Psychologia Osiągnięć, Psychologia Emocji, Psychologia zarządzania w biznesie, Psychologia przywództwa, Psychologia Marketingu, Psychologia Sprzedaży, Psychologia Osiągnięć w biznesie, Psychologia Wystąpień Publicznych, Psychologia HR, Psychologia Perswazji, Professional Hypnosis Academy, NLP, Copywriting, Storytellingowy Program Sprzedażowy, Rachunkowość Finansowa i Zarządcza, Zarządzanie Projektami PRINCE2, Zarządzanie Ryzykiem M_o_R, Biuro Portfeli, Programów i Projektów P3O, ITIL.


Ile kosztuje doradztwo indywidualne?


PAKIET NA STARTPAKIET 5 PAKIET 10
1 godzina doradztwa + 1 godzina doradztwa gratis*, każda kolejna godzina5 godzin doradztwa + 1 godzina doradztwa gratis*10 godzin doradztwa + 1 godzina doradztwa gratis*
499 zł netto + VAT1 995 zł netto + VAT3 490 zł netto + VAT

*do wykorzystania jednorazowo wyłącznie przy pierwszym spotkaniu


Jak skorzystać z doradztwa online?


Jeśli jesteś zainteresowana indywidualnym doradztwem online, napisz do mnie na adres dp@przedsiebiorczoscjestkobieta.pl. W temacie maila wpisz INDYWIDUALNE DORADZTWO ONLINE, a w treści opisz w kilku zdaniach, w czym potrzebujesz pomocy? W odpowiedzi otrzymasz ode mnie krótką ankietę. Po jej wypełnieniu i odesłaniu do mnie, skontaktuję się z Tobą celem umówienia pierwszej wizyty.

Pamiętaj, że nie ma doradców od wszystkiego. Celem ankiety jest zyskanie przeze mnie pewności, że jestem w stanie Ci pomóc. Jeśli tak nie będzie, bezpłatnie doradzę Ci, gdzie możesz udać się po pomoc.