0(0)

Warsztat tworzenia persony

 • Kategorie biznes
 • Czas trwania 48m 30s
 • Suma zarejestrowanych 11

Opis

“Warsztat tworzenia persony”, to zapis webinaru w temacie tworzenia idealnego klienta dla naszego biznesu.

Z nagrania dowiesz się:

 • Kto ma Twoje pieniądze, czyli z kim możesz wymienić produkty za pieniądze?
 • Kim jest Twoja grupa docelowa?
 • Kim jest i gdzie jest Twój idealny klient?

Dodatkowo, informacje pozyskane podczas warsztatu wykorzystasz w ćwiczeniu dotyczącym tworzenia chwytliwych nagłówków dla swoich wpisów w social mediach oraz artykułów blogowych, dzięki czemu poprawisz komunikację ze swoją grupą docelową!

Poza materiałem video załączam również workbook do pracy podczas warsztatu, abyś już podczas nagrania tworzyła swojego klienta idealnego!

Według wszystkich dotychczasowych uczestniczek warsztatu, ten webinaria to absolutne must have każdego biznesu!

Ten warsztat to obowiązek każdej (przyszłej) przedsiębiorczyni, która wierzy, że zasługuje na to, aby pracować z klientami z którymi chce pracować, a nie z którymi musi!

OPINIE:

Joanna: „Moje działania były trochę po omacku, trochę nie wiedząc do kogo piszę/mówię, wszystko wydawało się lakoniczne i rozmyte, nie do końca spójne. Po warsztacie spodziewałam się czegoś zupełnie innego, oczekiwałam długich rozważań, a otrzymałam dynamiczny warsztat z moim udziałem, osadzony w czasie, z odrobiną presji czasowej właśnie i mimo, iż nie bardzo lubię (mimo, że potrafię) działać pod presją to w tym przypadku okazało się strzałem w punkt. Obecnie mam jasność co do persony, zamierzam pisać właśnie do mojej Marceliny, jaśniej precyzować, bo znając ją, będzie to łatwiejsze, znam jej bolączki i powody do chęci poprawy jakości życia, znam jej życie codzienne i to z czym się boryka, co jest dla niej ważne i jak spędza czas, jakie ma wartości – czuję, że się znamy – będę bardziej precyzyjna i skuteczna w komunikacji z moją personą. Jako korzyść z warsztatu widzę skuteczność w komunikacji z personą, precyzyjne posty, skierowane bezpośrednio do niej. Dynamiczny webinar, spora dawka wiedzy, świetnie przygotowane ćwiczenia, spokojna atmosfera, świetnie przygotowany trener, idealny dobór zadań, formuła spotkania na bardzo dobry.”

Karolina: „Jestem osobą, która dopiero rozkręca się w tematach biznesowych. To początki mojej działalności, szczególnie w świecie online. Napotkałam już na początku sporo blokad w mojej głowie i masę pytań na które nie potrafiłam odpowiedzieć. Chciałam stworzyć ofertę i produkt trochę po omacku i totalnie nie mogłam posklejać tego w całość. Z pomocą przyszedł warsztat o personie! Nie spodziewałam się, że w ciągu 1-2h moje wątpliwości zostaną rozwiane, a w głowie pojawią się nowe pomysły i wreszcie jakieś spójne wizje! Przede wszystkim wiem, do kogo chcę kierować swoją ofertę i z kim chcę pracować. Wiem, jakie potrzeby ma mój klient i potrafię na tej podstawie przygotować produkt, który będzie pasował do jego trybu życia i jego potrzeb. Miałam ogromny problem z dopięciem konkretów. Wiem, w czym jestem dobra ale dopiero po warsztacie zrozumiałam, jak to wykorzystać i dobrze przedstawić, bo najzwyczajniej w świecie, wiem z kim się chce komunikować. Danusia jest precyzyjna w swoich pytaniach. Zadawane w punkt otwierają szufladki w głowie, o których nawet nie wiesz! Masa przykładów i pomysłów, które podaje, są ogromnie pomocne, szczególnie na początku, kiedy wydaje się, że nic w tej głowie nie ma 😉 a jednak.. kończysz webinar z uśmiechem na twarzy i pewnością, że wiesz co masz dalej robić! No polecam po prostu! To trzeba przerobić!”

Agnieszka: „Do tej pory byłam skupiona na ofercie i usługach jakie oferuję, a nie na Kliencie, nie znałam swojego klienta. Do webinaru miałam nastawienie bardzo pozytywne, liczyłam na to że dzięki niemu uda mi dowiedzieć co robię nie tak i tak się stało. Udział w warsztacie pozwolił mi zmienić swoje podejście z oferty na klienta. Mogę dobrze okreslic swoją grupę docelową. Wiem że muszę poznać przede wszystkim potrzeby klienta. Dzięki zdobytej wiedzy wiem już kim jest mój klient i jakie ma potrzeby/bolączki, moge stworzyć odpowiednią komunikację i przełożyć to na ofertę. Ten warsztat to solidna dawka wiedzy i ćwiczeń. Danka otworzy oczy każdemu kto myśli że zna swojego Klienta. Gorąco polecam!”

Emilka: W trakcie warszatow o personie zmieniłam myślenie odnośnie tego z jakim podejściem wychodzić do klienta. Przede wszystkim mogłam okreslic to, kto jest moim klientem/ grupą docelową z którą chcę pracować. Myślę, że ustalenie grupy docelowej da mi mozliwość łatwiejszej komunikacji z moją personą a to z kolei przełoży się na lepsze wyniki moich działań. Do tej pory spotkałam się z podejsciem: najpierw oferta a później szukanie klienta. Dzieki warsztatom zostałam uświadomiona że jest też inne podejście i to o wiele bardziej skuteczne. Jeśli chodzi sposób prowadzenia kursu, to uważam, że jest super i nic bym nie zmieniła. Forma warsztatów, gdzie trzeba odpowiedzieć na wiele pytań była dla mnie pomocna i uważam taka forme za skuteczną. Materiały jak zwykle były przygotowane profesjonalnie, odpowiednio wcześniej wysłane. Polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą zacząć swój biznes, lub chcą coś w nim zmienić i nie wiedzą od czego zacząć.

Czego się nauczę?

 • Skupisz się na celu
 • Dookreślisz i zrozumiesz grupę docelową
 • Ustalisz z kim chcesz, a z kim nie chcesz pracować
 • Odpowiesz na pytanie, kto ma Twoje pieniądze, czyli z kim możesz wymienić produkty za kasę
 • Usprawnisz komunikację z grupą docelową
 • Zbudujesz społeczność
 • Dobierzesz odpowiednie strategie marketingowe 

Tematy tego kursu

2 Lekcje48m 30s

WORKBOOK. Zeszyt ćwiczeń.

Pobierz swój zeszyt ćwiczeń.

Nagranie webinaru.

About the instructor

0 (0 Oceny)

7 Kursy

84 studenci

59,00 

Materiał zawiera

 • Nagranie webinaru
 • Workbook do pracy podczas warsztatu

Docelowi odbiorcy

 • Przyszli i obecni przedsiębiorcy