0(0)

Kurs online: Mój Indywidualny Plan

Opis

Mówią, że możesz być kim chcesz i osiągnąć, co tylko chcesz, ale nie mówią, że tylko wtedy, kiedy dobrze wiesz, co robić!​

Stwórz swój Indywidualny Plan Rozwoju i Działania i dowiedz się, co robić, by stać się kim chcesz i osiągać, co tylko chcesz!​

Nawet jeśli nie masz pomysłu, co mogłabyś i co chciałabyś robić w swoim życi, po tym kursie będziesz dokładnie wiedziała w którym kierunku iść!

Dostęp do wiedzy nigdy nie był prostszy, prawda?

W ciągu kilku sekund znajdziesz w sieci co najmniej kilka propozycji ofert interesujących Cię kursów lub/i szkoleń, które obiecują gwarancję sukcesu. Kupujesz więc kolejny kurs, jednak nadal nic się nie zmienia. Masz poczucie stania w miejscu, podczas, gdy wszyscy wokół gnają do przodu.

Pytasz:

Dlaczego innym wychodzi, a Tobie nie? Dlaczego oni wiedzą, co chcą robić i to robą, a Ty wciąż szukasz? Dlaczego Zocha jest tak dobrze zorganizowana, a Ty wciąż musisz wybierać pomiędzy pracą a rodziną? Dlaczego Krycha kupiła kolejny samochód, choć biznes ma zaledwie od pół roku, a Ty nie możesz doprosić się o 200 zł podwyżki w firmie, w której pracujesz już od 5 lat? Jak Ance udało się dostać tak fantastyczną pracę, choć nawet nie planowała zmiany tej dotychczasowej?

Dlaczego tak jest? Dlaczego w Twoim życiu nie dzieje się tak jakbyś tego chciała? Dlaczego nic się nie zmienia, pomimo, że co chwilę robisz jakiś nowe szkolenie lub kurs, by jeszcze lepiej zarządzać, jeszcze lepiej motywować, jeszcze lepiej zarabiać, jeszcze lepiej działać, jeszcze więcej osiągać?

Dlatego, że na nic Ci kolejny kurs czy szkolenie, jeśli nie masz planu na to, co dalej z tą wiedzą zrobić i jak ją wykorzystać!

Zocha jest dobrze zorganizowana, bo wie, co jest dla niej ważne i uwzględnia to w swoim codziennym życiu.

Krycha kupiła samochód, bo zaczynając swój biznes jasno określiła, ile chce zarabiać i opracowała strategię działania, która realizuje jej cele finansowe.

Anka dostała fantastyczną pracę, bo wyspecjalizowała się swojej dziedzinie i każdy w branży wie, że jest w tym najlepsza, więc przebiera w ofertach pracy.

Wiesz co jeszcze łączy Zochę, Krychę i Ankę oprócz tego, że mają wszystko to co Ty chciałabyś mieć, ale Ci brak? Działają! A każda z nich działa według swojego indywidualnego planu.

Jeżeli więc nie chcesz narażać się na kolejny niepotrzebny wydatek na kursy i szkolenia z których i tak nie skorzystasz, jeśli chcesz przestać porównywać się z innymi, jeśli chcesz odnaleźć swoją drogę zawodową i robić w życiu to co lubisz, a nie to co musisz, jeśli chcesz, by i Tobie „wychodziło”, to możesz stworzyć dostosowany pod siebie Indywidualny Plan Rozwoju i Działania, dzięki któremu skupisz się w życiu wyłącznie na tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i co pozwoli Ci gnać do przodu!

Biorąc udział w kursie „Mój Indywidualny Plan” w mniej niż 2 MIESIĄCE, opracujesz swój Indywidualny Plan, który pomoże Ci pewnym krokiem ruszyć przed siebie!

Oto, co Indywidualny Plan Rozwoju Zawodowego zrobi dla Ciebie:​

Podczas kursu pracujemy moim autorskim indywidualnym schematem działania i osiągania

SYSTEMem EFEKT

dzięki któremu stworzysz idealnie do siebie dopasowany Plan Rozwoju i Działania, który pomoże Ci w końcu ruszyć z miejsca!​

Łatwy proces nauki i wdrażania wiedzy

5 MODUŁÓW

Kurs składa się z 5 tematycznych modułów. Na każdym z nich poznasz w skupieniu ważne aspekty i zrozumiesz, jak to zastosować. Co tydzień otrzymasz dostęp do jednego modułu, według harmonogramu:

 • tydzień 1: 07.10.2020
 • tydzień 2: 14.10.2020
 • tydzień 3: 21.10.2020
 • tydzień 4: 28.10.2020
 • tydzień 5: 04.11.2020

Zobacz przykładową lekcję:

ZADANIA DO WYKONANIA

W każdym module otrzymasz listę ćwiczeń, które musisz wykonać przed kolejnym modułem, aby już w trakcie kursu pracować nad stworzeniem Indywidualnego Planu.

BONUS: SESJA Q&A

Dodatkowe sesje pytań i odpowiedzi to czas na uzupełnienie wiedzy i dzielenie się swoimi doświadczeniami po pierwszych wykonanych zadaniach. Odpowiem Ci na każde pytanie, na które będę znała odpowiedź.

Terminy sesji Q&A:

 • tydzień 1: 13.10.2020
 • tydzień 2: 20.10.2020
 • tydzień 3: 27.10.2020
 • tydzień 4: 03.11.2020
 • tydzień 5: 10.11.2020

Czego się nauczę?

 • Opracujesz indywidualnie dopasowany do siebie Plan Rozwoju i Działania, co da Ci poczucie pewności i prawdziwe efekty!
 • Nauczysz się przekuwać marzenia w cele, oceniać możliwość ich realizacji oraz planować działania i je wdrażać, dzięki czemu skupisz się w swoim życiu na tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.
 • Zdobędziesz wiedzę na temat zasobów (wewnętrznych i zewnętrznych), w tym umiejętności i zdolności, które posiadasz, co zwiększy Twoją pewność siebie w życiu prywatnym i zawodowy.
 • Odkryjesz, na które ze zidentyfikowanych przez Ciebie zasobów jest obecnie popyt na rynku, dzięki czemu zyskasz możliwość zapewnienia sobie dodatkowego źródła dochodu.
 • Stworzysz ofertę swoich usług lub wzorcowe CV, w zależności od tego czy planujesz biznes czy pracę na etacie, dzięki czemu Twoje możliwości rozwoju zawodowego znacznie się zwiększą!
 • Poznasz swoje ograniczenia i jeśli uznasz, że to właśnie one blokują twoje dalsze działania, zaplanujesz działania niwelujące odkryte braki, dzięki czemu nie wydasz już więcej pieniędzy na kursy i szkolenia, które dokształcą Cię z zakresu, który nic nie wnosi do Twojego rozwoju zawodowego.
 • Nauczysz się, jak szybko i prosto zaplanować swój rozwój i działania dostosowując je do sytuacji, w której się obecnie znajdujesz.
 • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności wykorzystania narzędzi wspomagających wdrożenie w życie tego czego się nauczyłaś podczas kursu.

Tematy tego kursu

19Lekcje

Tydzień 1?

POWITANIE I WSTĘP We wstępie pracy z kursem określisz nad czym chcesz popracować (np. poprawa relacji, awans w pracy, własna firma, nowy zawód, zwiększenie dochodów) i co dokładnie chcesz zmienić (uzupełnienie kompetencji, rozwój biznesu, przebranżowienie, stworzenie dodatkowego źródła przychodu, itp.) w swoim życiu. Sprawdzisz swój poziom motywacji i popracujesz nad jej wzmocnieniem. Dowiesz się, co wpływa na realizację założonych celów oraz poznasz sposoby na zwiększenie prawdopodobieństwa wytrwania w dążeniu do ich realizacji. Moduł 1. DIAGNOZA Aby wiedzieć, jak długo zajmie dojście do punktu B i którą drogę najlepiej wybrać, trzeba wiedzieć skąd się startuje. W module 1 określisz punkt startu – punkt A, identyfikując stan obecny w swoim życiu. Dzięki temu dowiesz się, co dokładnie trzeba zmienić. Następnie określisz, co chcesz zmienić i dlaczego. Przyjrzysz się swoim przekonaniom, określisz role, które przyjmujesz w codziennym życiu oraz odkryjesz swoje życiowe wartości (ale nie te deklarowane).
Zeszyt ćwiczeń. TYDZIEŃ 1.
POWITANIE8:55
MODUŁ 1. DIAGNOZA. Ćwiczenia. Część 1.21:13
MODUŁ 1. DIAGNOZA. Ćwiczenia. Część 2.22:26

Tydzień 2?

Moduł 2. WIZJA W module 2 określisz, jak chciałabyś, aby wyglądało Twoje życie w najbliższej przyszłości, a także ocenisz wykonalność tej wizji oraz zgodność z życiową misją. Jeśli jeszcze nie wyznaczyłaś swojej misji, to zrobisz to właśnie w tym module. Określisz również wstępne cele oraz plan działania. Uświadomisz sobie, co się stanie, jeśli dalej będziesz tkwiła w sytuacji, w której obecnie jesteś.

Tydzień 3?

Moduł 3. ZASOBY I OGRANICZENIA W module 3 poznasz rodzaje zasobów i możliwych ograniczeń, odkryjesz swój potencjał, jego blaski i cienie oraz zidentyfikujesz swoje mocje i słabe strony. Dowiesz się również, co Cię może wspierać w realizacji założonego planu, a co przeszkadzać, ale przede wszystkim, jak to wykorzystać.

Tydzień 4?

Moduł 4. POMYSŁY I ROZWIĄZANIA W module 4 dowiesz się, jak w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę o sobie. Wygenerujesz pomysły i rozwiązania, które będziesz mogła wykorzystać w planowaniu ścieżki rozwoju i działania. Określisz odbiorców tych pomysłów, czyli grupę docelową, zrobisz mapę empatii oraz zidentyfikujesz szanse i zagrożenia płynące z otoczenia, mogące zagrażać urzeczywistnieniu tych pomysłów.

Tydzień 5?

Moduł 5. PLAN W module 5 nauczysz się, jak poprawnie definiować cele, aby zwiększyć prawdopodobieństwo ich realizacji. Zrozumiesz różnicę pomiędzy celami, a zadaniami, co wykorzystasz w procesie planowania. Poznasz sprawdzoną strategię planowania przyszłości oraz opracujesz swój pierwszy Indywidualny Plan Rozwoju i Działania! Nauczysz się również podstaw pracy z tablicą Kanban, co przyda Ci się podczas wdrażania planu w życie.

BONUS. Sesje Q&A.?

Dodatkowe sesje pytań i odpowiedzi to czas na uzupełnienie wiedzy i dzielenie się swoimi doświadczeniami po pierwszych wykonanych zadaniach. Odpowiem Ci na każde pytanie, na które będę znała odpowiedź.

BONUS. Szablon biznesplanu.

BONUS. Tutorial TRELLO.

POSUMOWANIE.

About the instructor

0 (0 Oceny)

8 Kursy

132 studenci

599,00 

Materiał zawiera

 • 5 sesji pytań i odpowiedzi „na żywo”
 • 365 dni dostępu do kursu wraz z jego uaktualnieniem
 • BONUSY:
 • Nagrania z 5 sesji pytań i odpowiedzi
 • Bilet na szkolenie online "Nowy Start.. Czas Start!"
 • Szablon biznesplanu
 • Tutorial pracy z aplikacją Trello metodą tablicy Kanban

Docelowi odbiorcy

 • (Nie)zdecydowane kobiety. Niezdecydowane na kierunek. Zdecydowane na działanie!