Agnieszka Leszczyńska-Zawieja

Agnieszka jest przedsiębiorczą kobietą, od ponad 20 lat związaną z finansami i bankowością – najpierw na etacie,  a obecnie we własnej firmie. Prywatnie jest żoną, mamą dwójki chłopaków i labradorki Visy. Uwielbia spędzać wolny czas na campingach. Zwolenniczka idei work-life balance.

Karolina Gaczyńska

Karolina jest instruktorką fitness i trenerką personalną z pasji i potrzeby dzielenia się tym, co kocha. Mistrzyni Polski w trójboju siłowym, a jednocześnie wrażliwa kobieta, która wciąż szuka drogi na swój rozwój.

Emilia Fronc Klimaszewska

Emilka jest doradczynią żywieniową.
Absolwentką Warszawskiej uczelni SGGW na wydziale Nauk o Żywieniu człowieka i konsumpcji.
Energiczna babka z zamiłowaniem do zdrowego stylu życia. W kuchni potrafi zrobić „coś z niczego” i na dodatek robi to z pasją.
Emi pokazuje, że zdrowe jedzenie nie musi być drogie i wyszukane i, że każdy może je przygotować w swojej kuchni. Doradzi Ci, jeśli zechcesz zmienić swoje nawyki na zdrowsze bez konieczności bycia na kolejnej diecie. Możesz z nią zamienić dietę na styl życia.

Danuta Piasecka

Danka jest przedsiębiorczynią, trenerką i doradczynią biznesową. Absolwentka MBA. Moderatorka Design Thinking. Propagatorka holistycznego podejścia do życa. Mentorka rozwoju osobistego. Od ponad 10 lat specjalizuje się w pozyskiwaniu klientów publicznych. Prywatnie żona, właścicielka 2 kotów i amatorka jazdy hard enduro.