Przedsiębiorczość jest kobietą.

Projekt dla przedsiębiorczych kobiet, które chcą żyć i pracować po swojemu. Z zyskiem.

Projekt Przedsiębiorczość jest kobietą to przedsięwzięcie mające na celu dostarczanie przedsiębiorczym kobietom wiedzy z zakresu rozwoju osobistego i biznesowego. Danka Piasecka, Agnieszka Leszczyńska-Zawieja i Karolina Gaczyńska podają sposoby, jak skutecznie planować, jak rozwijać siebie i swój biznes,  jak zarządzać finansami, jak zadbać o energię do działania, itp.

Nadchodzące wydarzenia
w ramach Przedsiębiorczość jest kobietą

Zapisz się bezpłatnie do naszego Przedsiębiorczego Newslettera i bądź na bieżąco z  nadchodzącymi wydarzeniami!

Przeczytaj cykl wywiadów z Kobietami Przedsiębiorczymi!

Każda z nich ma swoje wzloty i upadki, lepsze i gorsze dni. Opowiadają o tym, skąd wziął się ich pomysł na biznes i z czym się mierzą każdego dnia. Zdradzają, jak łączą życie rodzinne i zawodowe. I choć ich historie są różne, to łączy je na pewno jedno: działają.

Kto to wymyślił i dlaczego?

Cześć! Jestem Danka Piasecka i w życiu stawiam na siebie i Ciebie (bo w innym przypadku nie byłoby tego projektu). Jeśli jednak powierzasz swój los przypadkowi, czekasz aż szansa sama zapuka do Twych drzwi lub wierzysz, że aby coś osiągnąć trzeba mieć w życiu fuksa, to nie czytaj dalej. Raczej nie znajdziemy wspólnego języka.

Wierzę w Kobiety. I może faktycznie tylko nieliczne z nas potrafią wymienić koło w samochodzie lub naprawić gniazdko elektryczne, ale wierzę, że to tylko kwestia uzupełnienia wiedzy i praktyki. Tak samo jest z biznesem.

Usłyszałam kiedyś, że do robienia biznesu trzeba mieć jaja. Nie zgadzam się. Biznesu nie robi się jajami, tylko wiedzą, planem i działaniem. Wiedzę dostaniesz w projekcie, plan możesz ułożyć sama lub możemy ułożyć go wspólnie m.in. w Wirtualnej Przestrzeni Kobiet, a w realizacji działań będziemy się wzajemnie motywować i wspierać.

Zakończone wydarzenia
w ramach Przedsiębiorczość jest kobietą

Zapisz się bezpłatnie do naszego
Przedsiębiorczego Newslettera

i odbierz dostęp do materiałów cyklu „Pogadajmy o kasie”!

Spotykamy się  w każdy poniedziałek o 11:00 na Instagramie na profilu @konkretnyplannabiznes.