Witaj na stronie projektu „Przedsiębiorczość jest kobietą”!

Pozyskaj wiedzę potrzebną by żyć i pracować po swojemu. Z zyskiem.

Obejrzyj nagranie i dowiedz się, czym jest projekt „Przedsiębiorczość jest kobietą” i na jakiego typu wsparcie możesz liczyć z naszej strony? Dlaczego warto dołączyć do nas dołączyć i zostać z nami na dłużej? Po co to wszystko i kto za tym stoi?

Przeczytaj cykl wywiadów z Kobietami Przedsiębiorczymi!

Każda z nich ma swoje wzloty i upadki, lepsze i gorsze dni. Opowiadają o tym, skąd wziął się ich pomysł na biznes i z czym się mierzą każdego dnia. Zdradzają, jak łączą życie rodzinne i zawodowe. I choć ich historie są różne, to łączy je na pewno jedno: działają.

Pomysły na prezent

Pomysły na prezent świąteczny by Emi

Jestem ogromnym zwolennikiem praktycznych prezentów, a nie bibelotów, które gdzieś później zalegają po szafkach (może nawet często nierozpakowane lub nieużywane) . Dlatego chcę podsunąć Wam

Czytaj więcej »

Cześć! Nazywam się Danka Piasecka i w życiu stawiam na siebie. I Ciebie (bo w innym przypadku nie byłoby tego projektu).

Jeśli jednak powierzasz swój los przypadkowi, czekasz aż szansa sama zapuka do Twych drzwi lub wierzysz, że aby coś osiągnąć trzeba mieć w życiu fuksa, to nie czytaj dalej. Raczej nie znajdziemy wspólnego języka.

Wierzę w Kobiety. I może faktycznie tylko nieliczne z nas potrafią wymienić koło w samochodzie lub naprawić gniazdko elektryczne, ale wierzę, że to tylko kwestia uzupełnienia wiedzy i praktyki.

Tak samo jest z biznesem.

Usłyszałam kiedyś, że do robienia biznesu trzeba mieć jaja. Nie zgadzam się. Biznesu nie robi się jajami, tylko wiedzą, planem i działaniem.

Wiedzę dostaniesz w projekcie, plan ułożymy wspólnie, a w realizacji działań będziemy się wspólnie motywować i wspierać.

Zapraszam!

"Poznałem Dankę jako uczestniczkę moich szkoleń jako zagorzałą pasjonatkę rozwoju osobistego, przedsiębiorcę z krwi i kości oraz kompetentną trenerkę. Jej praca z kobietami i promowanie wśród nich przedsiębiorczości jest szczytną misją i bardzo się cieszę, że jej merytoryczne spojrzenie, konkretna wiedza i otwarte serce idą w tym właśnie potrzebnym Polsce kierunku. Jestem pewien, ze jej podopieczni bardzo skorzystają ze spotkania z nią i wyjdą z niego zainspirowani, wyposażeni w skuteczne narzędzia zmiany i gotowi do podejmowania nowych wyzwań."

Zarejestruj się i odbierz bezpłatny dostęp do wybranego minikursu

Po kliknięciu w przycisk, przejdziesz do strony z darmowymi materiałami.

PATRONAT MEDIALNY i PARTNERZY PROJEKTU